Radnici D.O.O. ,,Кomunalno- Berane” sproveli su danas akciju čišćenja pristupnih puteva prema manastiru Đurđevi stupovi.
Tom prilikom, pored uređenja zelenih površina kod Gradskog groblja i manastira, velika količina otpada uklonjena je iz korita rijeke Sušice, objavljeno je na sajtu Opštine Berane.
“Кomunalno preduzeće, kroz akciju ,,Uklonimo divlje deponije”, trudi se da doprinese čistoći javnih površina našeg grada. Akcija čišćenja se nastavlja narednih dana, kako je i najavljeno”, istaknuto je iz lokalne uprave.
Iz Кomunalnog su uputili apel građanima da je potrebno voditi brigu o životnoj sredini te da svaki pojedinac može dati svoj doprinos u održavanju javnih površina, saopšteno je iz beranske lokalne uprave.
S. R.